O nás

Díky tomu, že jsme  malá firma, přistupujeme k zákazníkům individuálně a úzkostlivě dbáme na  preciznost a profesionalitu. Naši dobrou práci potvrzují globální úspěchy našich klienů. Nabízíme jednoduše nejlepší, nejlevnější a profesionální editační služby pro České a Slovenské ESL Klienty.

 

PROFIEDIT  je tým profesionálních korektorů, jejichž rodným jazykem je angličtina. Korektoři a editoři z našeho týmu nasbírali v průběhu let velké zkušenosti s ESL klienty z České a Slovenské republiky. Proto se na tuto areu specializujeme a umíme vyjít vstříc specifickým klientským požadavkům. Klient u nás vždy najde jistotu, že jeho anglická komunikace dosáhne nejvyšší možné kvality a vždy bude považována za vysoce profesionální.

Vaším profitem v anglické komunikaci je PROFIEDIT!

About our founder:

 

Kip Allan Bauersfeld
ředitel
Narodil se ve Washington D.C. a vyrostl v Los Angeles v Kalifornii. Vystudoval dějiny na San Diego State University  a politické vědy na University of California v  Santa Barbara a práva na University of California, Berkeley. Poté, co pomáhal založit první Československé noviny v angličtině – Prognosis, pracoval jako novinář a editor. Za více jak deset let své novinářské práce publikoval kolem 500 článků. Pracoval jako redaktor a korektor pro různě velké společnosti obchodního charakteru a také pro státní instituce.
Po odchodu z žurnalistiky strávil sedm let jako in-house korektor a editor právních textů v jedné z nejuznávanějších mezinároddních právnických firem Balcar Polanský Eversheds. Dále působil v Ústavu experimentální medicíny Akademie věd ČR jako editor a korektor. Současně pracoval pro individuální klienty a právnické mezinárodní žurnály (international law reviews).

Kontakt