Zkušenosti, kterým můžete věřit

Díky našim více jak dvacetiletým zkušenostem s českými a slovenskými klienty, kteří používají angličtinu jako svůj druhý jazyk v obchodní komunikaci, máme nepřeberné množství zkušeností, znalostí a cit pro srozumitelnost. To vše můžete využít a zlepšit Vaši komunikaci vůču klientům,  jejichž rodnou řečí je angličtina.
V dnešním vysoce konkurenčním prostředí, je srozumitelnost sdělení v obchodní komunikaci a jeho vysoká kvalita jednou ze správných a zkušenostmi ověřených cest k úspěchu. Před tím, než  zveřejníte jakýkoliv dokument směrem ke klientům, je dobré vědět, že jste zvolili pro obě strany nejsrozumitelnější cestu komunikace. Pro dosažení maximální efektivity, musí být dokument nejen dobře napsaný, ale rovněž nesmí obsahovat překlepy, musí být správně po stránce slovosledu, gramatiky a po stránce významové. 

Váš dopis bude vypadat, jako napsaný rodilým mluvčím!

PROFIEDIT jsme tým profesionálních korektorů, editorů a copywriterů, kteří se specializují na práci s klienty, jenž používají angličtinu jako druhý jazyk. Díky více než destiletéým zkušenostem s prací s českými a slovenskými klienty, jsme schopni velmi rychlé a efektivní korektury a editace a umíme profesionálně přizpůsobit text, tak že bude dobře pochopen angliským rodilým mluvčím.
Vyzkoušejte naše služby ještě dnes a poznejte ten rozdíl!

Vyzkoušejte nyní!